Ses Kayıt Cihazları1 den 16 e 16 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Gizli Ses Kayıt Cihazları

En iyi ve en gizli ses kayıt cihazları sizlerle! Mini ses kayıt cihazı, böcek ses kayıt cihazı ve gizli ses kayıt cihazı arıyorsanız profesyonel yerdesiniz.

Ses kayıt cihazlarını Tekno Gizli Kamera firmamız ayrıcalığıyla kolayca satın alabilir, bu vesile ile birbirinden özel modeller sayesinde birçok avantajı elde etmiş olursunuz.

Böcek ses kayıt cihazı modellerini, gizli kullanıma özel olarak siz değerli alıcılarına sunuyoruz. Ayrıca, ürünü yasal prosedürlere de uygun şekilde kullanarak yerleştirmenizi öneriyoruz. 7/24 hizmet bilgisi alacağınız Tekno Gizli Kamera ile ayrıcalıklı bir alışveriş sağlayabilirsiniz.

Ses Kayıt Cihazı Nedir?

Ses kayıt cihazı belirli bir sesi gizli veya açık şekilde dinleyerek kaydetmek istediğinizde kullanmanız gereken cihazın adıdır. Bazı meslek dallarında ses kayıt cihazı bilgi vererek kullanılırken bazı yerlerde bilgi vermeden kullanılabilir. Genellikle bireysel savunma gereken durumlarda bilgi vermeden kullanımı daha yaygındır.

Ses kayıt cihazlarının teknik yapısı bir sesi kaydetme üzerine kuruludur. Cihaz orijinal görüntüsüyle kullanılabileceği gibi daha farklı modellerle bir arada da kullanılabilir. Başka bir kişi veya kurumdan alınan ses kayıt cihazları zararlı amaçlarla kullanılmaması gereken teknolojik aletlerdir.

Gizli Ses Kayıt Cihazı Nasıl Kullanılır?

Ses kayıt cihazını başka bir alanda görünmez yerlere koyarak kullanmak için genelde aksesuar tarzı kayıt cihazlarını seçmelisiniz. Gizli ses kayıt cihazları kayıt yaptığı belli olmayan modellerden kullanılacaksa gizlemenize gerek kalmayacaktır. Bu sayede bir aksesuar seçerek ses kaydını belli olmadan sağlamış olursunuz. Bunun için cihazı aktif konuma getirmek yeterli olacaktır.

Ses kaydını açık şekilde yapmak istediğinizde, kaydı almak için tuşa basmanız yeterlidir. Ardından alınan kaydı USB bellek şeklinde çeşitli teknolojik aletlerle birlikte kullanabilirsiniz.

Avantajları Nelerdir?

Gizli ses kayıt cihazı modelleri genellikle bakıcı kontrollerinde kullanılmaktadır. Güvenlik açısından sorun olabilecek durumlarda çeşitli ortamlarda kullanarak aşağıdaki artıları elde edebilirsiniz:

 • İş ve özel yaşamda aniden hızlı ve beklenmedik sorunlar yaşamaya başladığınızda nedeni öğrenmek istersiniz. Olasılıklara göre şüphelendiğiniz kişilerin ses kaydı, kaygınızı azaltabilecektir. Endişeleri azaltan ses kayıt cihazları yaşamdaki sorunları çözmek için etkili bir adım haline gelebilir. Kötü amaçlarla kullanmamaya dikkat ederek kayıt cihazlarından yararlanmanızı öneriyoruz.
 • Yaşlı bakıcısı, hasta bakıcıları evlerde kontrol etmek için gizliden kontrol edebilirsiniz. Yaşlı ve bakıma muhtaç anne babalar, aile büyükleri için etkili bir kontrol sağlanacaktır.
 • Doğrudan sorarak öğrenmeniz zor olduğunda gizli ses kayıt almak çok faydalı olabilir. Çocuk bakıcıları kontrolünü ses kaydı alarak fark ettirmeden sağlayabilirsiniz.
 • Çocuklarınız siz evde yokken güvende kalıyor mu, yoksa acil müdahale gereken bir durum var mı öğrenmiş olursunuz.
 • Meslek gelişimi ve teknolojik açıdan kullanım bakımından ses kayıt cihazları anlık gelişmeleri etkili şekilde kaydetmenizi sağlayabilir. Örneğin gazetecilik, yazarlık gibi mesleklerde başkalarıyla yapılan görüşmelerin orijinallerini standart tasarım ses kayıt cihazlarıyla saklama olanağı elde edersiniz. Yani arşiv anlamında önemli verileri saklama imkanı yakalamış olursunuz.
 • Çeşitli güvenlik kurumlarında ses kayıt cihazı böcek ürünleri ihtiyaç duyulan bir mekanizmadır. Belli olmadan ses kaydı almak için görevlendirilen kişiler, özel üretim cihazlarımızdan faydalanmaktadır.

Ses Kayıt Cihazı Modelleri

İhtiyacınıza ve bütçenize özel ses kayıt cihazı modellerini seçmeden önce Tekno Gizli Kamera mağazamızı görmenizi öneriyoruz:

 • Mini Ses Kayıt Cihazı: Kolay taşınabilir mini ses kayıt cihazı kullanarak etkili bir ürünü senelerce yanınızda bulundurabilirsiniz. Mini ses kayıt cihazı arayanların beklentilerini kapsamlı şekilde karşılayan bu cihaz, beklentileri karşılayan çözümlere sahiptir. 60 saat kayıtlı modelleri de denemenizi öneririz.
 • 15 Gün Kayıtlı Ses Cihazı: Uzun süre ses kaydı gereken durumlarda etkili olacak bu ürün, işlevsel açıdan son derece avantajlıdır. Hafif kalın yapıdaki cihaz, kolayca taşınabilir özelliklere sahiptir.
 • Kalem Ses Kayıt Cihazı 8 GB: Hafızası 8GB olan ortam ses kayıt cihazı kalem şeklinde formuyla gizli şekilde ses kaydı almanızı sağlayacaktır. Kalem olması nedeniyle dikkat çekmeden, gömleği kaplar ve sesi içeri kaydeder.
 • Dijital Pro Ses Kayıt ve MP3 Çalar: Çok işlevli bir ses kayıt cihazı isteyenler için etkili bir seçenek olabilir. Görüntüsü çok ufak olmasa da işlevsel olarak en etkili ürünlerimiz arasındadır. Mesleki kullanımlarda en yaygın görülen ses kayıt cihazlarımızdan biridir.
 • Çakmak Ses Kayıt Cihazı: Görüntüsü çakmak şeklinde olan ses kayıt cihazı pratik bir kullanıma sahiptir. Hemen kayda başlamak için kayıt tuşuna basmanız yeterli olacaktır.
 • 1 Ay Ses Kaydı Yapan Buat Kapağı: Uzun süre kurumsal alanlarda kayıt almak gerektiğinde, evdeki bakıcıların kontrolünde kullanılabilir. Profesyonel ses kayıt cihazı arayanlar için 1 aylık etkili bir kullanım sağlayabilirsiniz. 1 ay süre boyunca kayıt yapan buat kapağı ürünü son derece etkili olacaktır. Aynı süre boyunca kayıt yapan priz ürünlerini de mutlaka değerlendirmenizi öneriyoruz.

Ortam Ses Kayıt Cihazı Fiyatları

Ürünlerimizin modelleri, piyasa durumu ve malzeme özelliklerine göre fiyatlandırması yapılmaktadır. Profesyonel bakış açımızı fiyatlandırmaya da yansıtıyoruz. Yüksek kalite ürünlerimiz uzun süre kullanacağınız kapasitede üretilmekte ve satışa sunulmaktadır.

Aradığınız performans ve fiyat ikilisini Tekno Gizli Kamera mağazamızda hızlı çözümlerle bulabilirsiniz. Birbirinden etkili ürünlerimizi kullandıktan sonra ne tür deneyimleriniz olduğunu görüş olarak bildirmenizi talep ediyoruz. En iyi ses kayıt cihazı ve diğer ürünlerimizde memnun kalmanıza odaklanmaktayız.

Ses Kayıt Cihazı Siparişi

Karar vermiş olduğunuz ses kayıt cihazı için sipariş sürecinde baştan sona etkili sonuçlar almanıza odaklanıyoruz. Tekno Gizli Kamera firmamız, ürünleri aynı gün içinde kargoya vermektedir. İsteyen müşterilerimiz için kapıda ödeme olanakları da bulunmaktadır.

Ürün seçimi öncesinde kararsız kaldığınız konular için firmamızdan teknik bilgi almanız doğru sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Her cihazın kendi yapısı farklı olduğundan özellikleri de değişmektedir. Bu nedenle ürünlerimiz hakkında daha kapsamlı bilgiler almak için firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.

Ses kayıt cihazı mini modeller ve diğer aksesuar tipi seçenekleri bulabileceğiniz web sitemizde, tüm ürünler ücretsiz kargo ve ücretsiz kapıda ödeme servisi ile hizmetinize sunulmaktadır. Hızlı kargo, gizli paket ve 724 aralıksız hizmet sunan firmamızdan güvenli bir şekilde ses kayıt cihazı siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.