Kalem KameralarStandart Ucuz Kalem Kamera
HD Kalem Kamera

HD Kalem Kamera

1,599.00 TL

Ultra Full HD Kalem Kamera
1 den 3 e 3 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Kalem Gizli kameralar

Kalem kamera fiyatları ve çeşitlerini inceleyerek, dilediğiniz kameralı kalem modelini sipariş verebilirsiniz. Tüm kalem kameralar 2 yıl garantilidir.

Günümüz kamera teknolojisinde en yaygın ürünlerden biride kalem kameralardır. Aynı zamanda, günlük hayatımızda kullandığımız kalemlerin, kamerayla bürünmüş halidir kalem kameralar. Üstelik kalem görevini gören ve kişinin üzerinde taşınabilen portatif tasarımlara sahiptirler.

Kalem kamera modellerinde ihtiyaca yönelik pek çok seçenek mevcuttur. Bu seçeneklerin en başında ise görüntü kalitesi ve ses netliği çok önemlidir. Gizli kalem kamera serileri, görüntü çözünürlüğü olarak en düşük HD formatında kayıt alırken, ses kapasitesi olarak 50, 60 metrekarelik bir alanda anlaşılabilir net sesler kaydedebilmektedir. Kalem kamera fiyatları en az özellikleri kadar makul seviyelerde seyretmektedir. En düşük versiyonu 599,00 TL olan kameralı kalem modelinde, en yüksek fiyat ise 899,00 TL bandında satışa sunulmaktadır.

Kalem gizli kamera çeşitlerini, benzer kamera modellerinden ayıran ve önemli kılan özelliği ise kamera lensi FPS değerleridir. FPS değerleri cihazın hareket halinde net görüntüler yakalamasını sağlayan önemli bir özelliktir. Bu özellik sayesinde hareket halinde dahi profesyonel ve dinamik görüntüler elde edebilirsiniz. Web sitemizde satışa sunduğumuz tüm gizli kalem kameralar ücretsiz kargo ve ücretsiz kapıda ödeme servisi ile güvenli bir şekilde siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır.