Kulaklıklı Mini Ses Kayıt Cihazı

  • 1,299.00 TL

Kulaklıklı Mini Ses Kayıt Cihazı Detayı

Bilgisayar ve telefona ihtiyaç duymadan yaptığı kayıtları kendi kulaklığı ile dinleten kulaklıklı mini ses kayıt cihazı ekonomik fiyatı ile sizlerle! 6 santimetrelik mini boyutu ile çok rahat gizleyebileceğiniz kulaklıklı mini ses kayıt cihazı, tek şarj ile 10 saat boyunca gizli ses kayıtları elde edebilmektedir. Ayrıca, ürünün arka tarafında yer alan kıskaç aparatı sayesinde kişi üzerinde bile çok kolay taşınabilmesi mümkündür. Hem ses kayıt, hem mp3 çalar, hem de yaptığı kayıtları kendi bünyesinde dinletme operasyonlarını tek bir çatı altında buluşturan kulaklıklı mini gizli ses kayıt cihazı güçlü mikrofon çıkışı ile en derin yerlerde dahi net sesler kaydedebilmektedir. Cihazın yaptığı ses kayıtlarını cihaz üzerinde yer alan ses açma ve ses kısma butonlarını kullanarak yüksek veya alçak sesle dinleyebilir, gerek duyduğunuz taktirde kayıtları hiç bir programa ihtiyaç duymadan depolayabilirsiniz. 8 GB dahili hafızaya sahip kulaklıklı mini gizli ses kayıt cihazını mavi, pembe ve siyah renk seçeneği ile fiyat farkı olmadan satın alabilirsiniz. Stereo kulaklık ürünle beraber siz değerli müşterilerimize hediye olarak gönderilecektir.

NOT: Ürünümüz tamamen USB flash disk görünümde olup, çalışma esnasında ses kaydı aldığını hiç bir şekilde belli etmeyen özel donanımlara sahiptir. Ayrıca ürünümüzü hem ses kayıt, hem mp3 çalar olarak kullanabilirsiniz.

Kulaklıklı Mini Ses Kayıt Cihazı Özellikleri

8 GB dahili Micro CD hafıza kartı
Tek şarj ile 10 saat boyunca kesintisiz ses kayıt imkanı
Ses kayıt, flash bellek depolama aracı ve mp3 çalar olarak kullanılabilme seçeneği
192/Kbps seri ses kayıt hızı
1.0, 2.0 ve 3.0 USB uyumu
Dahili şarj edilebilir garantili lityum batarya
USB veya priz adaptörü ile 2 saatlik hızlı şarj dolum süresi
Ürün boyutları: 6 cm * 2.1 cm * 0.9 cm. Ağırlık: 12 gr.
2 Yıl ithalatçı firma: Tekno Gizli Kamera ® garantisi

Kulaklıklı Mini Ses Kayıt Cihazı Kullanımı

İncelemekte olduğunuz ürünün Türkçe kullanma kılavuzu ve videosu ürünle beraber siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Ayrıca kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.
Tekno Gizli Kamera Bilgi ve Sipariş Hattı:

0 212 471 66 92
0 542 842 07 84
0 542 842 07 84 (WhatsApp)

Yorum Yap
Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler

8 GB Sensörlü Ses Kayıt Cihazı
8 GB Flash Bellek Ses Kayıt Cihazı
32 GB Destekli USB Ses Kayıt
Çakmak Şeklinde Ses Kayıt Cihazı
Ultra İnce Mini Ses Kayıt Cihazı