Teslimat Koşulları

Teknogizlikamera.com adresinde satışa sunulan tüm ürünler anlaşmalı olduğumuz yurtiçi kargo güvencesi ile 1 ve 2 iş günü içerisinde güvenli bir şekilde kapıda teslim edilmektedir. Ayrıca yurtiçi kargo dışında isteğe bağlı olarak sizlere en yakın diğer kargo firmalarıyla da ürün teslimatı yapılabilmektedir. Sipariş verdiğiniz ürünün kargoya teslim edilmesi doğrultusunda, sistem tarafından e- posta yoluyla sizlere otomatik olarak kargo takip numarası gönderilmektedir, bu sayede kargonuzun nerede olduğu ve ne zaman ulaşacağına dair detaylı bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.

Teknogizlikamera.com adresinden sipariş vereceğiniz ürünü kapıda ödeme şeklinde almak istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz yurtiçi kargo firması ile güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sipariş vermek istediğiniz ürünü, Havale/EFT yöntemi ile satın almak istiyorsanız; aras kargo, sürat kargo, ptt kargo, mng kargo ve ups kargo firmalarını tercih edebilirsiniz.

Kargo firması fark etmeksizin maksimum 2 iş günü içerisinde tüm siparişleriniz teslim edilir.

Teslimat Yönetimi

Değerli müşterilerimiz: teslimat yöntemi olarak 2 farklı yolu tercih edebilir:

1- Adres teslim (Sipariş verdiğiniz ürün gizli paket halinde kapınıza kadar teslim edilir.)
2- Kargo şube teslim (Sipariş verdiğiniz ürünün adrese gelmesini istemiyorsanız, size en yakın kargo şubesinden teslim alabilirsiniz.)

Hatalı adres, yetersiz adres veya adres değişikliği gibi durumlarda kargo firması ile yaşadığınız tüm sorunlarınız için 7/24 firmamızdan destek alabilirsiniz. Teslimat hizmeti kapsamında tüm soru ve sorunlarınız için teslimat@teknogizlikamera.com adresine e-posta yöntemiyle ulaşabilirsiniz.

İade ve Değişim İşlemleri:

Tekno Gizli Kamera Bilişim Hizmetleri

Adres: Tahtakale Cad. Tomruk Sok. Salmanlar İş Hanı No: 47 Fatih-Eminönü/İSTANBUL
Tel: 0 212 471 66 92
Gsm: 0 542 842 07 84
E-Mail: iade.degisim@teknogizlikamera.com