Kalem Ses Kayıt Cihazı 8 GB

  • 1,649.00 TL

Kalem Ses Kayıt Cihazı 8 GB Detayı

Bildiğiniz ve kullandığınız kalemin çok ötesinde bir teknoloji: kalem ses kayıt cihazı 8GB! Hem yazı yazma aracı, hem gizli ses kayıt işlevselliğini gören bu ürünle 10 saatlik gizli ses kayıtları elde edebilirsiniz. 8 GB dahili depolama hafızasına sahip kalem şeklinde gizli ses kayıt cihazı, tamamen gizli çalışarak kullanıldığı ortamdaki sesleri en iyi şekilde kaydetmenizi sağlar. Kalem görünümünden hiç bir farkı olmayan bu ürünü; evinizde, ofisinizde, aracınızda ve yanınızda taşıyarak ihtiyaç halinde hızlı bir şekilde ses kayıtları elde edebilirsiniz. Ekstra kulaklık aparatı ile gelen kalem gizli ses kayıt cihazı, yaptığı kayıtları kulaklığı başta olmak üzere telefon veya bilgisayarınızdan hiç bir programa gerek duymadan dinlemenize olanak tanır. Fark edilmeden gizli ses kayıtları almanın iddialı ürünü kalem ses kayıt cihazına cazip fiyatı ve ücretsiz kargo seçeneği ile hemen sahip olabilirsiniz!

NOT: Ürünümüz tamamen kalem görünümde olup, çalışma esnasında ses kaydı aldığını hiç bir şekilde belli etmeyen özel donanımlara sahiptir. Ayrıca ürünümüzü ses kayıt dışında tükenmez kalem ve mp3 çalar olarak kullanabilirsiniz.

Kalem Ses Kayıt Cihazı 8 GB Özellikleri

8 GB dahili Micro CD hafıza kartı
Tek şarj ile 10 saat boyunca kesintisiz ses kayıt imkanı
Tükenmez kalem, mp3 çalar ve hard disk depolama aracı olarak kullanılabilme seçeneği
Desteklediği müzik formatı: MP3/WMA/WAV
128/Kbps seri ses kayıt hızı
1.0, 2.0 ve 3.0 USB uyumu
Dahili şarj edilebilir garantili lityum batarya
USB veya priz adaptörü ile 2 saatlik hızlı şarj dolum süresi
Ürün boyutu: 14 cm. Ağırlık: 25 gr.
2 Yıl ithalatçı firma: Tekno Gizli Kamera ® garantisi

Kalem Ses Kayıt Cihazı 8 GB Kullanımı

İncelemekte olduğunuz ürünün Türkçe kullanma kılavuzu ve videosu ürünle beraber siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Ayrıca kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.
Tekno Gizli Kamera Bilgi ve Sipariş Hattı:

0 212 471 66 92
0 542 842 07 84
0 542 842 07 84 (WhatsApp)

Yorum Yap
Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler

Dijital Pro Ses Kayıt + MP3 Çalar