İade & Değişim

Web sitemizden satın alınan tüm ürünler firmamızın garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan/tahrip etmeden/ bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekilde iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünü, sipariş numarası ile birlikte dilekçe veya iade formu doldurarak talep oluşturabilirsiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ve orjinal kutusu olmayan ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün firmamıza ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 1 ila 3 hafta arasında yapılmaktadır. Bu süreç içerisinde firmamızın herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır.

Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır: Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tüketicinin özel istekleri (özel üretim) ve tüketicinin kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler.

Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart takılması, Wi-Fi ile network bağlantı kurulması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı oluşturulması halinde iade kabul edilememektedir. Bu tür durumlarda değişim avantajından yararlanabilirsiniz.​

İade ve Değişim Adresi:

Tekno Gizli Kamera Bilişim Hizmetleri

Adres: Tahtakale Cad. Tomruk Sok. Salmanlar İş Hanı No: 47 Fatih-Eminönü/İSTANBUL
Tel: 0 212 471 66 92
Gsm: 0 542 842 07 84
E-Mail: iade.degisim@teknogizlikamera.com