Canlı İzleme Wifi Kameralar4K Full HD Wifi İP Modül Kamera
Böcek Kamera Kablosuz Wifi 4K

Böcek Kamera Kablosuz Wifi 4K

2,699.00 TL 3,149.00 TL

Buat Kapağı Wifi İP Kamera

Buat Kapağı Wifi İP Kamera

2,199.00 TL 2,599.00 TL

Duman Dedektörü Kamera Wifi İP

Duman Dedektörü Kamera Wifi İP

2,699.00 TL 3,199.00 TL

Rozans Duy Avize & Lamba Tavan Kapağı Kamera Wifi İP
Duvar Prizi Wifi İP Kamera

Duvar Prizi Wifi İP Kamera

2,249.00 TL 2,499.00 TL

Anahtar Priz Gizli Kamera Wifi İP

Anahtar Priz Gizli Kamera Wifi İP

2,249.00 TL 2,499.00 TL

Kapı Zili Anahtarı Kamera Wifi İP

Kapı Zili Anahtarı Kamera Wifi İP

2,249.00 TL 2,499.00 TL

Uydu Prizi Gizli Kamera Wifi İP

Uydu Prizi Gizli Kamera Wifi İP

2,349.00 TL 2,599.00 TL

Duvar Prizi Wifi İP Kamera Siyah

Duvar Prizi Wifi İP Kamera Siyah

2,399.00 TL 2,599.00 TL

2li Duvar Prizi Kamera Wifi İP

2li Duvar Prizi Kamera Wifi İP

2,499.00 TL 2,699.00 TL

Duvar Prizi Gizli Kamera USB'li

Duvar Prizi Gizli Kamera USB'li

2,399.00 TL 2,599.00 TL

Çoklu Priz Wifi İP Kamera
Kablolu Priz Wifi İP Kamera

Kablolu Priz Wifi İP Kamera

2,299.00 TL 2,599.00 TL

Kablosuz Priz Wifi İP Kamera

Kablosuz Priz Wifi İP Kamera

2,249.00 TL 2,499.00 TL

Priz Gizli Kamera Wifi İP Kablosuz Siyah
Priz Gizli Kamera Wifi İP Kablolu Siyah
Adaptör Gizli Kamera WiFi İP

Adaptör Gizli Kamera WiFi İP

1,999.00 TL 2,199.00 TL

Power Bank Wifi İP Kamera

Power Bank Wifi İP Kamera

2,499.00 TL 2,749.00 TL

Tıraş Makinesi Gizli Kamera Wi-Fi

Tıraş Makinesi Gizli Kamera Wi-Fi

2,999.00 TL 3,499.00 TL

Erkek Çanta Gizli Kamera Wifi İP

Erkek Çanta Gizli Kamera Wifi İP

2,499.00 TL 2,749.00 TL

Duvar Saati Gizli Kamera Wifi İP

Duvar Saati Gizli Kamera Wifi İP

2,299.00 TL 2,599.00 TL

Tablo Gizli Kamera Wifi İP

Tablo Gizli Kamera Wifi İP

2,749.00 TL 3,099.00 TL

Termometre Wifi İP Kamera
Oda Spreyi Wi-Fi İP Kamera

Oda Spreyi Wi-Fi İP Kamera

2,699.00 TL 2,999.00 TL

Işıldak Wİ-Fİ İP Kamera
Askılık Wifi İP Online Kamera
Nostalji Radyo Wifi İP Kamera

Nostalji Radyo Wifi İP Kamera

2,999.00 TL 3,499.00 TL

Dekoratif At Biblo Gizli Kamera Wifi İP
Xiaomi Mi Pro Sinyal Güçlendirici Gizli Kamera Wifi İP
Mini Ses Bombası Gizli Kamera Wifi İP
Kar Küresi Gizli Kamera Wifi İP

Kar Küresi Gizli Kamera Wifi İP

2,699.00 TL 2,899.00 TL

Mini Masa Üstü Çiçek Gizli Kamera Wifi İP
Kristal Şamdan Mumluk Gizli Kamera Wifi İP
Çini Desenli Dekoratif Gizli Kamera Wifi İP
Cam Desenli Mozaik Lamba Gizli Kamera Wifi İP
Masa Üstü Abajur Gizli Kamera Wifi İP
Analog Masa Saati Wifi İP Kamera
Dijital Wifi Masa Saati Kamera

Dijital Wifi Masa Saati Kamera

2,499.00 TL 2,899.00 TL

Dijital Wifi Masa Saat Kamera
LCD Wifi İP Masa Saati Kamera
Masa Üstü Lamba Gizli Kamera Wifi İP

Masa Üstü Lamba Gizli Kamera Wifi İP

2,899.00 TL 3,199.00 TL

Geniş Açı Tavan Aplik Gizli Kamera Wifi İP
1 den 48 e 48 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Wifi Gizli Kamera

Uzaktan izlenebilen kamera için gizli wifi kamera en uygun fiyatları ile burada! Wifi gizli kamera satışı yapan firmamızda mini wifi kamera modelleri sizlerle!

Kameralar ev ve işyerlerinin korunması ve gelebilecek tehditlere karşı önceden önlem almak için kullanılırken wifi gizli kamera video sinyalini, kablosuz radyo ağı üzerinden görüntülemeyi ve kayıt cihazının bağlı bulunduğu kişiye iletmeyi sağlar. Wifi gizli kamera satış hizmeti firmamız tarafından makul fiyatlarla yapılmaktadır.

Evde değerli eşyası olan kişiler ya da iş yerinin işleyişini takip etmek isteyenler bunu en kolay ve güvenli şekilde gizli kamera ile yapmaktadır.

Kablosuz Wifi Kamera

Kamera sistemi ilk yıllarda elektrik kaynağına bağlı çalışırdı. Video sinyallerini iletmek için kablolar kullanırdı. Teknolojinin hızlı gelişmesiyle birlikte kablosuz kameralara ihtiyaç olamaya başladı.

Ayrıca kablosuz wifi kamera, herhangi bir bağlantı noktası yoktur ve bağımsız olarak çalışır. Kablosuz kamera görüntüyü radyo frekansı üzerinden ileterek çalışır. Kayıtlar dahili depolama veya bulut depolama yolu kullanılarak tutulur ve karşıdaki alıcıya gönderilir.

Wifi Kamera Nerelerde Kullanılır?

Genel olarak küçük yerler için kullanılır. Wifi kamera sayesinde, kurulması gereken güvenlik sisteminin maliyeti büyük ölçüde azalır. Bebek odası, asansör boşluğu, küçük dükkanlar, evin bir odası gibi metre karesi küçük yerler için tercih edilir.

Montajın esnek olması sayesinde istenildiğinde sökülüp başka yere yerleştirilebilir. Esnek montaj avantajı sayesinde istenilen oda, kiralık yerler vb. yerlerde kullanımı kolaylaşır.

Wifi Gizli Kameralar Nasıl Çalışırlar?

Çalışma prensibi olarak wifi gizli kameralar kablosuz ağ sayesinde video kayıtlarını kayıt cihazına ve cihazın bağlı olduğu kişiye ileterek çalışır. Wifi kamera sayesinde monitör veya alıcınız aracılığı ile video ve resim kliplerine erişim hızlı ve kolay olur.

Wifi gizli kamera çekimi yakalayıp kaydetmek amacıyla ağa bir sinyal veya bağlantı sağlamalıdır. Bağlantı kaybolursa veya kesintiye uğrarsa video sinyalini aygıtına gönderemez.

Gizli Kamera Uzaktan İzlenir mi?

Karşı tarafın kayıt altında olduğunu anlamaması için birçok farklı şekilde tasarımı vardır. Gizli kamera uzaktan izlemeli İP özelliği sayesinde izleme ve kayıtlara erişim sağlama imkânı tanır.

Aslında gizli kameranın en önemli sebeplerinden biri de anlık olarak istenilen yerin takibini canlı olarak yapmaktır. Uzaktan erişim sayesinde merak ettiğiniz ya da güvenliğini istediğiniz eşyaların anlık görüntüsüne ulaşmak mümkün olur. Bu sayede oluşabilecek tehditlere önceden veya anlık olarak çözüm bulunabilir.

Kimler Gizli Kamera Kullanır?

Kullanım amacı çeşitlilik gösteren gizli kameraları birçok kişi kullanmaktadır. Kullanan herkes farklı amaçla kullanabilir. Ebeveynler işte oldukları vakit çocukların evdeki hal ve tavırlarını izlemek ya da bakıcının çocuklara davranış ve konuşmalarını takip için kullanır.

İşyeri sahipleri, işyerinde olmadıkları vakitte çalışanların iş takibini yapmak, birbirlerine davranış biçimlerini görmek, mesai ve mola saatlerine riayetlerine bakmak veya muhasebenin çalışmasını ve para trafiğini takip etmek için kullanır. Uzaktan izlenebilen kamera sayesinde takibi yapılmak istenen her şeyi bir monitör aracılığıyla anlık takip etmeye sahip olabilirsiniz.

Gizli Kamera Çeşitleri

Artan teknoloji ile birlikte kamera çeşitleri de farlılık göstermiştir. Akla hayale gelmeyecek boyutlarda kameralar küçülmüştür. Mini wifi kameralar bunların en ufak gizli kamera modellerinden biridir. Küçük oluşu ve istenilen yere kurulumu kolay olması sebebiyle sıkça tercih edilmektedir.

Tercih edilen gizli kamera modelleri şunlardır:

Modül gizli kamera, termometre gizli kamera, ışıldak gizli kamera, oda spreyi gizli kamera, powerbank gizli kamera, buat kapağı gizli kamera, duvar prizi gizli kamera, duman dedektörü gizli kamera, kablosuz priz gizli kamera, kablosuz priz gizli kamera, uydu alıcısı gizli kamera, radyo gizli kamera, askılık gizli kamera.

Bu gizli kamera modelleri, uzaktan izlemeli kamera olarak kullanılabilir ve anlık video görüntüsü sunabilir.

Wifi İP Kamera

İp kameralar, üzerinde bulunan sensörler sayesinde görüntüyü yakalayıp dijital veriye çevirerek ağ üzerinde yetkilendirilmiş kişiye gönderen görüntüleme sistemleridir. Wifi ip kamera yerel ağ veya internet üzerinden görüntü gönderip almaya olanak tanır.

Wifi veya ethernet üzerinden bir ağa bağlanır. Normal web kameralarından farklı olarak, video görüntüsünü karşıya aktarmak için ağ bağlantısından başka bir şeye ihtiyaç duymaz. Kendi ıp adresi bulunan bağımsız birimdir.

İp kamera kullanımı diğer kameralardan daha kolay ve basittir. Ofisler, resmî kurumlar, bankalar, trafik kavşakları, mağazalar gibi yerlerde yaygın olarak kullanılır. İç mekanlarda kullanımın yanında dış mekanlar içinde kullanılabilir.

Bütün bu teknolojik gizli kamera hizmetlerinden faydalanmak için satışını yaptığımız gizli kamera firmamızın satış hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca gizli wifi kamera, kolay kullanım ve kuruluma sahip olması, her türlü mekânda kullanıma uygunluğu, küçük boyutlarda olması ve uzaktan kontrol edilebilmesi gibi özellikleri sayesinde kullanıcılar tarafından fazlaca tercih edilir.

Düşük Fiyatlı Gizli Wifi Kamera Siparişi
Firmamızdan online olarak yada müşteri temsilcisini arayarak siparişlerinizi güvenli bir şekilde oluşturabilirsiniz. Firmamızda satışa sunduğumuz tüm wifi gizli kameralar en uygun fiyatları ile siz değerli alıcılarına sunulmaktadır. Uygun fiyattan ziyade, ücretsiz kargo ve ücretsiz kapıda ödeme gibi avantajları da ek olarak sizlere sunmaktayız.

7/24 kesintisiz hizmet sunan firmamızı satış öncesi ve satış sonrası arayarak tüm soru ve sorunlarınızı iletebilirsiniz. Uzman müşteri temsilcilerimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 telefon başında tüm istek ve taleplerinizi karşılamak için hazırdır.

Web sitemizden oluşturduğunuz siparişler 1 ila en geç 3 gün arasında gizli paket halinde güvenli bir şekilde teslim edilir. İstanbul içi acil siparişler içinde moto kurye hizmeti ile 3 saat içerisinde teslimat yapılabilmektedir.