1 Ay Ses Kayıt Yapabilen Kablolu 3 lü Priz

  • 2,099.00 TL

1 Ay Ses Kayıt Yapabilen Kablolu 3 lü Priz Detayı

Ev, ofis, işyeri ve diğer tüm yaşam alanlarında ihtiyaç duyulan kablolu çoklu priz, gizli ses kayıt cihazı olarak karşınızda. Hem priz, hem gizli ses kayıt olarak kullanabileceğiniz 1 aylık ses kaydı yapabilen priz, 32 GB hafıza kartı ile 1 ay boyunca en iyi seviyede ses kayıtları almanızı sağlar. Prizin iç haznesine entegre edilmiş ses kayıt bordu tamamen gizli çalışır ve ses kaydı aldığını hiç bir şekilde fark ettirmez. Ayrıca, normal 3 lü prizden hiç bir farkı olmayan priz ses kayıt cihazı, kuvvetlendirilmiş mikrofonu sayesinde uzak mesafedeki sesleri dahi en net şekilde almanızı sağlar. Ses kayıt cihazı priz olsun diyenlerin en iyi alternatifi çoklu priz, ücretsiz kargo ve uygun fiyat avantajı ile sizlerle!

Siz talep edin, biz üretelim: Üretimini gerçekleştirdiğimiz priz ses kayıt cihazlarında istenilen renk ve uzatma kablo ölçülerinde üretim yapılabilmektedir. 3 lü, 4 lü, 5 li, 6 lı priz ve istediğiniz uzatma kablo ölçüşü veya talep ettiğiniz renk seçeneğini müşteri hizmetleri aracılığı ile paylaşarak sipariş oluşturabilirsiniz. (Örnek: siyah renk, 4 lü priz, 3 metre uzatma kablolu)

1 Ay Ses Kayıt Yapabilen Kablolu 3 lü Priz Özellikleri

32 GB Micro CD hafıza kart desteği
Normal 3 lü priz olarak kullanılabilme seçeneği
30 gün boyunca gizli ses kayıt imkanı
Güçlü ses filtreli dinamik mikrofon
Net ses kayıtları ve stabil çalışma sistemi
192/Kbps seri ses kayıt hızı
1.0, 2.0 ve 3.0 kart reader USB uyumu
Akım ve voltaj korumalı 220V güvenli dönüştürücü
2 Yıl ithalatçı firma: Tekno Gizli Kamera ® garantisi

1 Ay Ses Kayıt Yapabilen Kablolu 3 lü Priz Kullanımı

İncelemekte olduğunuz ürünün Türkçe kullanma kılavuzu ve videosu ürünle beraber siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Ayrıca kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.
Tekno Gizli Kamera Bilgi ve Sipariş Hattı:

0 212 471 66 92
0 542 842 07 84
0 542 842 07 84 (WhatsApp)

Yorum Yap
Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler