Ses Sensörlü Canlı Dinleme ve Takip Cihazı

  • 1,249.00 TL

Ses Sensörlü Canlı Dinleme ve Takip Cihazı Detayı

GSM sim kartı ile telefon gibi çalışan canlı dinleme ve takip cihazı ile canlı dinleme ve anlık takip işlemini profesyonel şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Cihaza takacağınız sim kart numarasını arayarak mesafe sınırı olmaksızın dünyanın her yerinden canlı dinleme yapabilir, dilerseniz konum takibini anlık olarak alabilirsiniz. Mini boyutu ve 60 gr. hafifliği ile istenilen her ortama gizleyebileceğiniz canlı dinleme cihazında en iyi sesleri alabilmeniz için çift mikrofon seçeneği yer almaktadır. Güçlü ve akıllı ses sensörü sayesinde cihaz sesi algıladığı zaman geri arama yaparak, kullanıcısına bilgilendirme servisi sunmaktadır. Ayrıca ses sensörlü canlı dinleme ve gizli araç takip cihazı ile dilediğiniz kişinin takibini cep telefon aracılığı ile kısa bir kodla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Konum takibi özelliği sayesinde araç takip başta olmak üzere, insan ve evcil hayvanlarınızı takip ederek güvende kalmalarını sağlayabilirsiniz. Tek şarj ile aralıksız 5 saat boyunca canlı dinleme yapabileceğiniz bu mini cihaz, ara ara kullanımlarda ortalama 3-4 gün şarj dayanıklılık kapasitesine sahiptir. Hem canlı dinleme, hem kişi takip özelliğini bir arada sunan ses sensörlü canlı dinleme ve takip cihazı, düşük fiyatı ve 2 yıl resmi garantisiyle sizlerle!

Önemli Uyarı: Değerli müşterilerimiz, resmi ithalatımız olan bu modellerde 2 yıl IMEI garantimiz bulunmaktadır. IMEI garantisi olmayan ürünlerin en fazla 1 aylık kullanım süresi olmaktadır. GSM destekli bu tarz ürünleri almadan önce imei garantisinin olmasına dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Ses Sensörlü Canlı Dinleme ve Takip Cihazı Özellikleri

SİM Kart Desteği: Vodafone, Türkcell, Avea
Dünyanın her yerinden canlı dinleme + konum takibi
Geri aramalı ses sensör özelliği
Güçlü çift mikrofon ve net ses dinleme
Aralıksız 5 saatlik şarj süresi
Ara ara kullanımlarda 3-4 günlük şarj süresi
Harici power bank veya elektriğe bağlı çalışabilme
Ürün boyutları: 4 * 3 * 1.4 cm. Ağırlık: 60 gr.
2 Yıl ithalatçı firma: Tekno Gizli Kamera ® IMEI garantisi

Ses Sensörlü Canlı Dinleme ve Takip Cihazı Kullanımı

İncelemekte olduğunuz ürünün Türkçe kullanma kılavuzu ve videosu ürünle beraber siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Ayrıca kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.
Tekno Gizli Kamera Bilgi ve Sipariş Hattı:

0 212 471 66 92
0 542 842 07 84
0 542 842 07 84 (WhatsApp)

Yorum Yap
Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi