Araç İçi Online Dinleme Cihazı

  • 1,199.00 TL

Araç İçi Online Dinleme Cihazı Detayı

Araç içinde kullanılmak üzere özel seri olan araç içi dinleme cihazı, optimize edilmiş mikrofonları sayesinde en kaliteli sesleri dinlemeniz için hazır! Araç içindeki hışırtıları ve gürültüleri engelleyen özel filtreli mikrofonlar sayesinde kişi sesini çok net alabileceğiniz araç içi ortam dinleme cihazını, ufak boyutu sayesinde kolayca araç içine gizleyebilirsiniz. En derin yerlere gizlemeniz halinde dahi net sesler alabileceğiniz araç içi dinleme cihazında, 600 mAh amperli güçlü batarya yer almaktadır. Tek şarj ile günlük ve haftalık kullanım avantajı sunan araç içi dinleme cihazı, GSM sim kartı ile çalışarak dilediğiniz an online dinleme yapmanıza imkan sunar. Eşimin arabasına dinleme cihazı arıyorum dediğiniz noktada, bu mini ve profesyonel ürün tüm ihtiyaçlarınızı en zahmetsiz şekilde tamamlayacaktır! Ülkemizde kullandığımız; Vodafone, Türkcell ve Avea hatlarından herhangi birini cihaza takarak, hiç bir program veya uygulamaya gerek duymadan kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Önemli Uyarı: Değerli müşterilerimiz, resmi ithalatımız olan bu modellerde 2 yıl IMEI garantimiz bulunmaktadır. IMEI garantisi olmayan ürünlerin en fazla 1 aylık kullanım süresi olmaktadır. GSM destekli bu tarz ürünleri almadan önce imei garantisinin olmasına dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Araç İçi Online Dinleme Cihazı Özellikleri

SİM Kart Desteği: Vodafone, Türkcell, Avea
Dünyanın her yerinden canlı dinleme
Geri aramalı ses sensör özelliği
Güçlü çift mikrofon ve net ses dinleme
Aralıksız 5 saatlik şarj süresi
Ara ara kullanımlarda 4-5 günlük şarj süresi
Harici power bank veya elektriğe bağlı çalışabilme
Ürün boyutları: 4 * 3 * 1.4 cm. Ağırlık: 65 gr.
2 Yıl ithalatçı firma: Tekno Gizli Kamera ® IMEI garantisi

Araç İçi Online Dinleme Cihazı Kullanımı

İncelemekte olduğunuz ürünün Türkçe kullanma kılavuzu ve videosu ürünle beraber siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Ayrıca kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.
Tekno Gizli Kamera Bilgi ve Sipariş Hattı:

0 212 471 66 92
0 542 842 07 84
0 542 842 07 84 (WhatsApp)

Yorum Yap
Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi