• Çift Mikrofonlu Online Dinleme Cihazı

Çift Mikrofonlu Online Dinleme Cihazı

  • 949.00 TL

Çift Mikrofonlu Online Dinleme Cihazı Detayı

Kuvvetlendirilmiş batarya ve daha güçlü mikrofon seçeneği ile sunulan çift mikrofonlu online ortam dinleme cihazı özel seri olarak karşınızda! Uzun süre dayanabilen şarjı ve net sesler alabileceğiniz ikili mikrofon seçeneği ile özelleştirilen bu modelde, en kısık sesleri dahi çok net bir şekilde dinleyebilirsiniz. Her hangi bir mesafe sınırı olmadan uzaktan ses dinlemesi yapabileceğiniz çift mikrofonlu ortam dinleme cihazı, GSM sim kartı aracılığı ile normal bir telefon gibi çalışır. Ayrıca cihazla canlı dinleme gerçekleştirirken diğer yandan dinlemeleri kayıt altına alabilirsiniz. Cihazda bulunan geri aramalı ses sensör modülü sayesinde vakit kaybına son! Cihaz ortamdaki sesi algıladığı zaman sizi arayarak ortamdaki konuşmalardan haberdar olmanızı sağlar. Geri arama sensörü üzerine konumlandırılmış hassas çift mikrofonu ve uzun süre gidebilen yüksek amperli bataryası ile en iyi sonuçlar alabileceğiniz çift mikrofonlu gizli ortam dinleme cihazı özel seri olarak stoklarda.

Önemli Uyarı: Değerli müşterilerimiz, resmi ithalatımız olan bu modellerde 2 yıl IMEI garantimiz bulunmaktadır. IMEI garantisi olmayan ürünlerin en fazla 1 aylık kullanım süresi olmaktadır. GSM destekli bu tarz ürünleri almadan önce imei garantisinin olmasına dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Çift Mikrofonlu Online Dinleme Cihazı Özellikleri

SİM Kart Desteği: Vodafone, Türkcell, Avea
Dünyanın her yerinden canlı dinleme
Geri aramalı ses sensör özelliği
Güçlü çift mikrofon ve net ses dinleme
Aralıksız 5 saatlik şarj süresi
Ara ara kullanımlarda 4-5 günlük şarj süresi
Harici power bank veya elektriğe bağlı çalışabilme
Ürün boyutları: 3 * 2 * 1.3 cm. Ağırlık: 45 gr.
2 Yıl ithalatçı firma: Tekno Gizli Kamera ® IMEI garantisi

Çift Mikrofonlu Online Dinleme Cihazı Kullanımı

İncelemekte olduğunuz ürünün Türkçe kullanma kılavuzu ve videosu ürünle beraber siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Ayrıca kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.
Tekno Gizli Kamera Bilgi ve Sipariş Hattı:

0 212 471 66 92
0 542 842 07 84
0 542 842 07 84 (WhatsApp)

Yorum Yap
Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi