Cts. Haz 15th, 2024
Gizli Kamera Siparişi

Gizli kamera siparişi verirken dikkat edilmesi gereken bir çok husus göz önünde bulundurulmalıdır. Gizli kameralar, doğru tercih edilmediği taktirde vakit kaybından başka hiç bir işinize yaramayacaktır. Konuyla alakalı tavsiyelerimizi dikkate alarak doğru bir gizli kamera seçimi yapabilirsiniz.

gizli kamera modelleri

Gizli Kamera Almadan Önce Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

1- Alacağınız ürünün kayıt süresini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Her bir ürünün farklı kayıt süreleri bulunmaktadır. Kaç saatlik yada kaç günlük kayıtlara ihtiyacınız varsa, o süre zaafında çekim yapan ürünlere yönelmelisiniz.

2- Görüntü kalitesini belirlemek. Her bir modelin çözünürlüğü düşük yada yüksek olarak sunulmaktadır. En düşük çözünürlük 640px, orta çözünürlük 740px, yüksek çözünürlük ise 1080P olarak bilinmektedir. Bunların dışında, 2 ve 4K seçenekleri de sunulmaktadır. Bu ürünleri kullanacağınız ortamın aydınlatması zayıf ise en az 740px çözünürlüğündeki ürünleri kullanmanız gerekecektir. Çok daha iyi kalitede görüntü kaydı almak istiyorsanız, 1080p ve 4k çözünürlüğü sunan ürünlere yönelebilirsiniz.

3- Hareket sensörlü kayıt mı? Aralıksız kayıt mı? Aralıksız kayıt, cihazın hiç durmadan şarjı bitene kadar çalıştığı bir seçenektir. Hareket sensörü ise, sadece hareket algılandığında kayıt yapmaya başlayan bir opsiyondur. Bu opsiyonun diğerine göre artıları, cihazın boş yere kayıt yapmasını engellemek ve sadece hareket halinde olan kişileri kayda almaktır.,

4- Sadece kayıt mı? Uzaktan izleme mi? Sadece kayıt yapan modellerde, uzaktan izleme seçeneği yoktur. Bu modeller ile yapılan kayıtları daha sonra izleyebilir yada yedekleyebilirsiniz.
Uzaktan izlemeli modeller ise, zaman ve mesafe sınırı olmadan canlı izlemenizi sağlar. Uzaktan izlemeli modellerin diğerine göre artıları ise, kayıt yapabilme özelliğidir. Hem uzaktan izleme, hem kayıt yapma özelliğini bir arada istiyorsanız, uzaktan izlenebilen kamera modellerine yönelebilirsiniz.

uzaktan izlenebilen kameralar

5- Şarj ile çalışan modeller mi? Elektriğe bağlı çalışan modeller mi? Şarj ile çalışan modeller, şarjı dolduktan sonra kullanılmaya müsait ürünlerdir. Şarjı bitene kadar kayıt alan bu modelleri tekrar kullanabilmeniz için şarj etmeniz gerekmektedir. Elektriğe bağlı çalışan modeller ise, şarj gerekliliği olmayan ve sürekli elektriğe bağlı çalışan ürünlerdir. Bu durumda, tüketici şarj gereksinimi duymadan istediği saat yada gün aralığında video kayıtları alabilmektedir.

Güvenli Sipariş İçin Harekete Geçin!

Gizli kamera hakkında dikkat edilmesi gereken tüm hususları öğrendiğinize göre, güvenli sipariş vermek için harekete geçebilirsiniz. Konuyla alakalı doğru bilgileri ve doğru ürünleri almanızı sağlayacak firmamızı tavsiye etmekteyiz.

Firmamızda bulunan birbirinden bağımsız gizli kamera modelleri, en düşük fiyatları ile güvenli bir şekilde adresinize teslim olarak gönderilmektedir. Firmamızın ürünlerini incelemek ve güvenli olarak sipariş vermek için: https://www.teknogizlikamera.com/ bağlantısına giriş yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir