Sal. Haz 18th, 2024
canlı izleme wifi kameralar

Wifi gizli kameralar ile profesyonel çekimler elde edin. Uzaktan izlenebilen kameralar için web sitemizi hemen ziyaret edin!

Gizli kameralar farklı özelliklere ve kullanım alanına sahiptir. Bu anlamda kayıt alan modeller olduğu gibi uzaktan izlenebilen kamera modelleri de mevcuttur. Bunlar canlı olarak görüntü ileten ve wifi üzerinden takip edilen modellerdir. Anlık olarak ulaşılmak istenen görüntüler bu kameralar ile net şekilde sunulmaktadır.

Bu ürünler sadece canlı izleme özelliği sunmamakta aynı zamanda kayıt alabilme gibi ek özelliklere de sahiptirler. Bu anlamda hem uzaktan canlı şekilde yayın özelliği sağlanabilirken hem de alınacak kayıtlar ile sonraki zamanlarda net bir şekilde görüntülere ulaşılabilmektedir.

uzaktan izlenebilen kamera

Canlı İzleme Gizli Kamera Nedir?

Bu cihazlar genellikle telefon veya bilgisayarlara entegre şekilde çalışmaktadırlar. Bu anlamda gizli kamera özellikleri ile sunulan canlı izleme sağlayan modeller, telefona wifi ile bağlantıları gerçekleştirildikten sonra görüntü almak istenen yere bırakılması ve gizlenmelidirler. Bu şekilde canlı olarak ses ve görüntü alma telefon, bilgisayar, tablet gibi ürünler üzerinden sağlanabilecektir.

İşteyseniz ve öğle aranızda çocuğunuzun bakıcısı ile nasıl zaman geçirdiğini öğrenmek istiyorsanız sizler de canlı olarak görüntü ve ses sağlayan bu kamera modellerinden elde edebilir, bakıcınıza güven kazanana kadar, onu tedirgin etmeden evinizin kontrolünü sağlayabilirsiniz.

kablolu priz wifi kamera
kablosuz priz wifi kamera
priz wifi kamera
buat wifi ip kamera
tekli priz wifi kamera
yangın sensörü wifi kamera
ışıldak wifi kamera
termometre wifi gizli kamera
power bank wifi kamera
kare buat wifi kamera
askılık wifi kamera
usb priz wifi kamera

Canlı İzleme Gizli Kamera Özellikleri Nelerdir?

Canlı izleme özelliği sağlayan wifi gizli kamera modelleri bunun yanında video ve sesli kayıt özellikleri de sağlamaktadır. Bu anlamda 4 ile 128 GB arasında hafıza desteği ile uzun süreli kayıtlar için de kullanılabilen modeller arasında yer almaktadırlar.

Dört farklı görüntü kalitesi seçeneği bulunan bu cihazlar ile net şekilde görüntü sağlamak de mümkün olmaktadır. Bunun yanında komut alarak dilediğiniz zamanlarda kayıt yapma özelliği ile de bilinen bu modeller ile sizler de gözünüz arkada kalmadan evden ayrılabilir, ekip arkadaşlarınızın performansını takip edebilirsiniz.

wifi gizli kamera
gizli wifi kamera
mini wifi kamera

Canlı İzleme Gizli Kamera Fiyatları

Genel olarak farklı modellerde ve büyüklüklerde bulunan mini wifi kamera ürünleri için piyasa kapsamında değişken fiyatlar uygulanmaktadır. Bu anlamda en yüksek kaliteli ürünler ve uygun fiyatlara Tekno Gizli Kamera ile ulaşmak mümkündür. Sizler de site üzerinden en uygun modeli vererek sipariş oluşturabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir